Vzkazovník

Datum: 16.04.2017

Vložil: Jana

Titulek: výsledky soutěže o nejlepší povídku 2017

Máme tady vítěze a nejlepší povídku, doufám, že budete v psaní pokračovat i dál, děkujeme

Datum: 13.04.2017

Vložil: Petr

Titulek: Silikonové epitézy E,F

Dobrý den,nevíte prosím někdo ,kde by se u nás v ČR mohly sehnat epitézy větších rozměrů(cca 2000g/pár).Nikde u nás jsem je zatím nenašel.Viděl jsem je pouze na aliexpresu,ale nevím jak to tam chodí a navíc nemám ani dol.účet.Poradí mi někdo.Předem děkuji.Petr
veselous1973@seznam.cz

Datum: 13.04.2017

Vložil: Pavel

Titulek: Re: Silikonové epitézy E,F

Ahoj Petře,
nákup přes Aliexpres není problém, stačí ti korunový účet, zaplatíš to v korunách, provozovatel Aliex...drží peníze v banku dokud nedostane od tebe pokyn, že je vše O.K. v opačném případě pošleš věc zpět a on tobě peníze. Opravdu to funguje, ale občas se probudí naši celníci a něco mi proclí. Aliex...už to řeší tak, že určité druhy zboží odesílá např z Holanska, tudíž je to Unie a je to OK. Nakupuji přes oblečení až po optiku a vše bez problémů.

Datum: 14.04.2017

Vložil: Petr

Titulek: Re: Re: Silikonové epitézy E,F

Ahoj Pavle,děkuji ti za odpověď. Zkusím se na to ještě jednou podívat,snad to dám.Petr

Datum: 14.04.2017

Vložil: milca

Titulek: Re: Silikonové epitézy E,F

na zaplacení nákupu na Aliexpresu ti stačí obyčejná platební karta.

Datum: 17.04.2017

Vložil: Petr

Titulek: Re: Re: Silikonové epitézy E,F

Ok,zítra se tam podívám a snad se i podaří....Všem děkuji za rady a přeji hezký velikonoční podvečer.

Datum: 09.04.2017

Vložil: Jana

Titulek: soutěž o nejlepší povídku

Bohužel jsme zjistily manipulaci s výsledky hlasování a přistoupily jsme k zreálnění výsledků hlasování. Chtěly bychom Vás požádat o dodržování fair přístupu při hlasování. Děkuji, Jana

Datum: 08.04.2017

Vložil: Pavel

Titulek: soutěž o povídku - odstoupení kvůli šmejdovi...

Tak jsem objevil zajímavou věc. Při práci na internetu, který mě v podstatě živí, jsem při sledování hlasování o nej…povídku zjistil úžasný nárůst hlasů u povídky Víkendová akce od Crazy. Bylo zajímavé sledovat jak se za deset minut objevilo 47 hlasů!
Otázka tedy byla, je to vůbec možné? Při průměrném on line hostů a návštěvnosti? A jak to ten kluk dělá? Provozuji e.shopy, a šmejdy co dělají plané objednávky nemám zrovna rád. A něco podobného je teď tady. Zjistit jak to dělá bylo primitivní. Stačí smazat historii stránek, znovu načíst web a je hotovo. Další možnost je přes TOR který Vám zaručí absolutní identitu.
A tak jsem přistoupil ke hře kočka a myš. Přidělil jsem si deset hlasů, a on vzápětí sobě dvacet. A tak jsem ho včera vyprudil k velkému výkonu, kdy si nadělil skoro osmdesát hlasů za dvacet minut.
Prostě Crazy je nesportovní šmejd co ničí pověst internetu.
Odstupuji tímto ze soutěže o nej…..povídku, a zároveň žádám admina o zrušení celé soutěže. Jako sponzor se přimlouvám aby první cenu a zároveň jedinou dostala Danielka, ta si to zaslouží ze všech nejvíc, ne pro obsah povídky, ale pro svoje nasazení.
Crazy , jsi šmejd co sem nepatří, kazíš pověst komunity a stránek, ty jsi si naivně myslel že tě nikdo neodhalí? To značí něco o tvém mrzkém IQ.

Datum: 09.04.2017

Vložil: Romina

Titulek: Re: soutěž o povídku - odstoupení kvůli šmejdovi...

V podstatě jsem si to myslela již od začátku, že některé povídky mají enormní nárůst hlasů. Hold jak jde o peníze... Nebudu solidární a ze soutěže neodstoupím. Ačkoli jsem Janě psala, že povídku do soutěže píšu hlavně pro ni, protože chtěla pokračování románu, který jsem kdysi začala. Ale teď mě zajímá, jestli je vůbec zájem o mé povídky a případně jak veliký.

Datum: 09.04.2017

Vložil: Vicky

Titulek: Re: Re: soutěž o povídku - odstoupení kvůli šmejdovi...

Romi, jás si myslím, že zájem o Tvé povídky je a bude. Těch opravdu dobrých povídek na toto téma je jako šafránu. A proto je veliká škoda, že se najdou tací lumpové.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

TOPlist