Vzkazovník

Datum: 15.12.2017

Vložil: Diana

Titulek: Přání

Krásné vánoce holky.Diana z Brna

Datum: 04.12.2017

Vložil: jesy

Titulek: hormony

transformationslabs.com/estrogen-booster/ znate nekdo,ma nektera zkusenosti?

Datum: 03.12.2017

Vložil: Victoria

Titulek: Mateřské pudy

Vždy jsem se snažila radit ostatním ale dnes potřebuji vaši radu já. Myslíte si, že je možné tím jak se mi zvedá hladina estrogenu, že se ve mě ozývají mateřské pudy. Vždy když vidím nějakou mladou paní s těhotenským bříškem a nebo s novorozenětem popadne mě touha, mít také miminko i když už jsem sama 4 děti jako muž zplodila. Sama vím, že i po operaci nebude možné, protože nebudu mít dělohu a reprodukční orgány. Už několikrát jsme se o tom s mým přítelem bavili a buď by nám poskytla vajíčko a oplodněné vajíčko by odnosila jiná paní a nebo adopce.

Datum: 06.12.2017

Vložil: Karolína

Titulek: Re: Mateřské pudy

Milá Viki,ona je tvá otázka vlastně zodpovězena v poslední větě...zároveň je velmi diskrétní a těžko na ní hledám odpověď .Čtu tvé příspěvky a v nich cítím velkou energii (třeba to tvé budoucí zaměstnání),tak snad jen rada,abys´ ty své plány naplňovala zvolna a po částech a s těšením se na další krok.To je rada co?...nemám vlastně vůbec ponětí co ta tvá přeměna obnáší fyzicky i duševně,jen z těchto drobných článků si dělám obraz,který je široký a osobně do něj zapadám jen zčásti.

Datum: 06.12.2017

Vložil: Victoria

Titulek: Re: Re: Mateřské pudy

Milá Karolíno, děkuji za Tvůj Feedback, který mě potěšil a donutil se i nad sebou malinko zamyslet. Každá z nás má své tempo postupu. Já se rozhodla pro rychlý radikání řez, tedy přesně tak jaká jsem v životě. Někdy nastanou menší komplikace, ale co mě nezabije, to mě posílí. Co se týče těch hormonů, tak nemám to nijak prokázané, ale i spousta žen mi potvrdilo, že kolem 39-41 roku též měli pocit, respektive nutkání pořídit si drobečka.
No a zde krátce odbočím, už jsme se s Matýskem imformovali a nezbyde nám nic jiného než adopce. Náhradní matka není v německu přípustná.
Hezký den přeje Vicky

Datum: 12.12.2017

Vložil: Petra

Titulek: Re: Mateřské pudy

Ahoj Viki, ono to nemusí být hladinou estrogenu. Tohle je podle mě normální reakce u lidí, kteří prostě milují děti. Je jedno jestli to je žena nebo muž. Touha po dalším potomkovi se prostě objeví a je to stejné, jako když se zamiluješ, najednou nemůžeš myslet na nic jiného, nemůžeš spát, jíst, prostě chceš miminko. Já to mám stejně, písni mě na mail, jestli se o tom chceš pobavit víc.

Datum: 29.11.2017

Vložil: Nikola

Titulek: Změna pohlaví v německu

V souvislosti s článkem Změna pohlaví v německu bych měla hloupou otázku. Existuje real life test i v čr nebo jak to probíhá zde?

Datum: 30.11.2017

Vložil: Victoria

Titulek: Re: Změna pohlaví v německu

Ahoj Nikki, správně by RLT probíhat, dle mých kusých informací, by to v ČR měl být zhruba rok. Opět to záleží na té konkrétní osobě. Já doufám, že se Ti nějaká holka ozve. Na zalvěr menší otázka. Nejsi náhodou na sport.cz pod Nikola H.? Záměrně neuvádím celé jméno. Hezký den Vicky

Datum: 30.11.2017

Vložil: Nikola

Titulek: Re: Re: Změna pohlaví v německu

Ne, to nejsem. Co vlastně real life test obnáší? Mluvila jsem s pár holkama ale o tomhle nikdy nepadla řeč.

Datum: 30.11.2017

Vložil: Victoria

Titulek: Re: Re: Re: Změna pohlaví v německu

Obnáší to, že 24/7/365 žiješ a tedy jsi pro své okolí ženou. Musíš se připravit na to, že ze začátku se budou lidé ušklebovat nad Tebou atd. U mě to bylo tak, že po úplně první pohovoru s psychologem, jsem okamžitě ještě ten den prošla šatník a veškeré pánské svršky, letěli do pytle a hurá do kontejneru. Podstatá věc je ta že s RLT jde ruku v ruce vlastně i Comming Out. Mě se tedy alespoň po tom strašně ulevilo... V.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

TOPlist