Datum: 27.09.2015

Vložil: Jiřinka

Titulek: nákupy sobota

Ahoj holky,
tak jsem byla včera nakupovat. Sháněla jsem něco pěkného na chladnější počasí, nějaký ten vršek, abych mohla vyrazit ven.
Tak jsem vyrazila na Václavské náměstí a vzala to pěkně od shora dolů a od spoda zpět nahoru. Jannis, CA, HM, Promod, do Desiqualu jsem strčila jen hlavu, New Yorker, Mark Spencer, Dům Módy. A co jsem zjistila??? Hlavním hitem tohoto podzimu jsou chlupy ve všech podobách, pravé (krásné pelerínky z králíčka ve všech barvách mají v Jannisu) a pak ty levnější umělé. Chlupy jsou všude. Na vestách, bundičkách, svetrech.... A dívala jsem se, že holky na ulici už to nosí. Dalším hitem jsou ponča a peleríny. (Pro nezaběhlé, pončo je přehoz ve předu rozstřižený, perelína je vcelku a obléká se přes hlavu). Ponča mají všude, hezké peleríny jsou v New Yorkru.
Jenže, já odešla s prázdnou!!!!! Nejsem zrovna hubená, takže chlupy mě dělaly mohutnou, v ponču jsem si připadala jak indiánská babička a pelerína byla tak půl na půl. Krásně mě zakryla bříško (a to jsem si to zkoušela bez epitéz), hřála a měla rolák. Ale přišlo mě, že mě dělala mohutnou přes ramena. Ale možná to byl jen můj dojem.
Co nosíte Vy, vrchního ven??

Přidat nový příspěvek