Datum: 14.07.2021

Vložil: Vendy

Titulek: Re: trans salon

Milá Jano!
Vůbec se nestyď a klidně zavolej do kteréhokoliv kosmetického salónu, představ se a řekni, že bys chtěl objednat na nějaké procedury, především líčení. Dodej, že se cítíš být ženou a hned budeš vědět, zda Tě přijmou a zda Ti splní Tvé přání. Sám jsem s tím měl velký problém, ale zatím všechny čtyři kosmetičky, které jsem postupně navštívil, s tím neměly vůbec žádný problém, i když jsme to zrealizovali pouze dvakrát, protože pak přišel Covid a zatím jsem se znovu na výlet za krásou nevypravil. Opravdu se vůbec nestyď, připrav si rozhovor trochu dopředu, počítej s tím, že Ti mohou říci, že muže neobsluhují, ale spíše počítej s tím, že nebudeš první, kdo o něco takového žádá, protože dnes se celkem běžně malují mnozí mladí, jak Ti každá kosmetička potvrdí. Když odpoví pozitivně, zeptej se, zda si máš přinést vlastní líčidla nebo zda by napoprvé šlo využít jejich vybavení. Pak si nech doporučit vše, co budeš pro svoje potřeby potřebovat. Je opravdu mnohem lepší využít zkušeností profesionálky než se sama potácet v obchodě a hledat, co by asi tak se mohlo hodit. Nejspíš ti kosmetička nabídne něco z toho, co používá sama, v tom případě se zeptej na ceny a vůbec se neostýchej říci, že je to na Tvé možnosti třeba moc drahé. Určitě velkou službu udělají i kosmetické produkty z velkých obchodních řetězců, jen musíš vědět, co mají obsahovat a čeho se vyvarovat. Což sama asi nikdy nebudeš vědět úplně přesně. Za sebe mohu říct, že jsem u všech čtyř kosmetiček našel velké pochopení, žádná se neostýchala vyslechnout mé potřeby a ve všech případech jsem si užil krásný relax za pětistovku, přičemž poprvé ani paní kosmetička nechtěla za líčení žádný další příplatek a řekla, že jí potěší, když mi udělá nalíčením radost. Bylo mi blaženě....
Už se těším, jak si to zase užiju, budu ráda, když napíšeš na is.vendy@centrum.cz, jak to dopadlo.
Nevím, zda chceš do kosmetického salónu jít oblečena jako žena či muž (doporučuji nevýrazný outfit, nejlépe nějaká nevýrazná halenka, případně dámské kalhoty, punčochy a boty), ale i tom by bylo dobré se při objednávce zmínit, aby případně jiné zákaznice nebyly vystaveny konfrontaci, na níž nejsou připraveny. Klidně můžeš požádat o zajištění soukromí, nebo přijít o nějakou minutu později než budeš objednána, abys měla jistotu, že je v salónu paní kosmetička již sama. Buď připravena i na to, že pokud budeš požadovat nějaké celkové kosmetické ošetření, že Tě může paní kosmetička požádat o svléknutí halenky, takže si zvol, zda si vezmeš kompletní dámské prádlo nebo se přímo zeptej, zda jí nebude vadit, když budeš mít podprsenku. Taky můžeš klidně jen požádat o úpravu obočí a podle dojmu, který na Tebe paní kosmetička udělá, pak rozvíjet další aktivity a spolupráci. Nech si poradit, nelituj času a občas ani peněz, stojí to za to.
Držím palce, abys našla, co potřebuješ. A hlavně aby se Ti to líbilo.
Vendy
P.S.
Co kadeřnice? Jaký účes nosíš?
P.P.S.
Dej jenom pozor na nebezpečné drbny, ale to poznáš z prvního dojmu z telefonátu; když z toho nebudeš mít dobrý pocit, klidně se omluv za vyrušování a vyhledej telefon do jiného salónu, v Olomouci jich musí být dost, nemusíš hledat speciálku pro trans-slečny.

Přidat nový příspěvek