Diskusní téma: Foto

Datum: 22.05.2016

Vložil: Diana

Titulek: Re: foto

Tru není důležitý být nej za každou cenu,ale najít odvahu ukázat to,jak se cítíš šťastná a nebojíš se.

Datum: 19.05.2016

Vložil: jitka

Titulek: helouuu

ahojte bosorky :) ako sem pridam foto?

Datum: 19.05.2016

Vložil: Jana

Titulek: Re: helouuu

ahoj, foto posli na jana.janina99@seznam.cz

Datum: 17.05.2016

Vložil: Pavlína

Titulek: Foto

A kdepak má fotečky Janina? Ta by tu měla mít fotečky jako první :-)

Datum: 19.05.2016

Vložil: Jana

Titulek: Re: Foto

ahoj, budou jiz brzo

Datum: 17.05.2016

Vložil: Lucy

Titulek: Dotaz spíše průzkum

Nechci vypadat jako nějaká rýpalka, ale z fotek mi tak nějak vyplynulo, že věkový průměr je zde přes 40, je to tím, že ty mladší z nás nemají odvahu, nebo je jich tu opravdu málo. Je zde i někdo, komu je pod 20? Mě je třeba 16 a tak mě to prostě zajímá. Abych jen nekritizovala, tak se musí nechat, že galerka je pěkná, moc hezké kousky nosíte. :)

Datum: 17.05.2016

Vložil: Karolína

Titulek: Re: Dotaz spíše průzkum

Tévéčka začínají,dozrávají...... a prožívají svůj krásný dar i úděl celý život... , jako ženy - i se starostmi a s přibývajícími nedostatky.To se však projeví pozitivně v péči o sebe i v tom,že je kupodivu stálá touha....pak se úžasně hromadí nápady,spekulace....šaty,prádlo,šminky... skvělý dvojí život.Díky určité tajnosti se vše stává ještě víc žádané a vzrušivé.Myslím,že tu jsou všechny věkové skupiny a budou i k vidění :-)

Datum: 18.05.2016

Vložil: Andrea Dessel

Titulek: Re: Dotaz spíše průzkum

Ja jsem se s tim dlouho vyrovnala a pred rokem 89 to bylo hodne tabu a vlastne jsem ani nevedela co se se mnou deje. Pak prisela zmena , internet , ktery vse hodne usnadnil a zacala jsem se pomalu nachazet. Zpetne si rikam skoda ze jsem se nenasla driv mohlo to byt vsechno lepsi :)

Datum: 19.05.2016

Vložil: Pavlína

Titulek: Re: Re: Dotaz spíše průzkum

S tímto názorem musím jedině souhlasit. Když nám bylo 20 tak internet teprve začínal a rozhodně tam nebylo takových informací a stránek jaky nyní. Stejně tak nebyly ani dig. foťáky a internetové obchody s veškerým zbožím. Já osobně to že jsem jiná tak jsem si začala uvědomovat už od dětství (asi okolo 14 roku), ale snažila jsem si namluvit že to časem bude vše v pořádku. Ale nedošlo k tomu a s přibývajícím věkem je touha čím dál silnější. Nyní však již žádně změny v životě dělat nebudu, beru život tak jak je a snažím se s tím vypořádat tak jak to jde. Je pravda, že kdyby bylo dnes a bylo mi 20 tak bych o všem hodně přemýšlela a možná bych v životě udělala zásadní změny. Ale to opravdu jen možná... .

Datum: 07.10.2017

Vložil: Nikolas

Titulek: Re: Dotaz spíše průzkum

Ahoj, určitě se ukaž. Rádi tě uvidíme a kdybys potřebovala pěkně nafotit,dej vědět :-)

<< 12 | 13 | 14 | 15 | 16 >>

Přidat nový příspěvek

TOPlist