TF runner

31.03.2018 18:39

O hře: PC hra: TF runner

dostupná nová verze:-)

URL odkaz na download hry v0.8.0.99 je zde:

 

 • Erotická hra pouze pro dospělé!
 • Plně v češtině a slovenštině
 • Aktualizace každý měsíc
 • Typ hry: Akční RPG s transformačními příběhy
 • Nároky na PC
  • Windows (XP, Vista, 7, 8, 10), Direct X 9
  • Minimální paměť: 2GB RAM
  • Velikost souboru zip: 300 MB

 

 

Příběhy:

 1. Milovnice lesbických upírek - Proměna cnostné dívky v lesbickou upírku.
 2. Touha amazonek – Postupná proměna rytíře v ženu amazonku, pod dohledem dominy, čarodějky Kassandry. Ve hře jsou další nepovinné fetiše:
  • Míchání lektvarů, po kterých rostou prsa, zvětšuje, nebo zmenšuje se penis až do vagíny, roste pubické ochlupení a další lektvary.
  • Lze oblékat avatara do ženského prádla (kalhotky, korzety, šněrovačky, haleny, punčochy, sukně, dobové šaty, boty).
  • Sex se shemale, nebo sex shemale vs shemale.
  • Stát se služebnou, nosit uniformu služebné, mýt svou paní, holit pubické ochlupení své paní, za neposlušnost výprask. (od verze 0.7)
  • Lesbický sex, mokrý orgasmus (squirting), nebo pissing.

Toto je plná verze pouze pro české a slovenské hráče učená pro web www.jsemholka.cz Pokud chcete podpořit autory hry částkou $1 měsíčně (což je mezi námi cena jednoho malého piva) a mít aktuální plnou verzi, nebo se jen dozvědět novinky o dalším vývoji, navštivte: www.patreon.com/janmrkvicka

URL odkaz na download hry v0.8.0.99 je zde:

Diskusní téma: TF runner

Datum: 17.06.2018

Vložil: Sokra

Titulek: ženskost

Ahoj, Hra je perfektní moc si jí užívám, ale nemůžu se dostat (/u mtf) přes ženskost 6 tj. maximálně 6/10 a pak už jen stagnuji. Dělám někde chybu nebo je hra takto nekompletní

Datum: 17.06.2018

Vložil: Sicco

Titulek: Re: ženskost

Máte pravdu, příběh amazonek není kompletní. Každý měsíc je nová aktualizace, více příběhu, další mapy. Nyní je příběh asi ve 2/3. Hráč se může stát amazonkou ženou (s vagínou), nebo amazonkou shemale (žena s penisem). A příběh se ukončí, nejen až bude hráč zcela proměněn, ale až se skončí válka, kterou ostatně příběh amazonek začal. Počítám, že někdy na podzim až zimu 2018. Detaily budoucího příběhu zatím tajím. Mezi tím chci rozjet další TF příběh.
Děkuji.

Datum: 14.06.2018

Vložil: cabron

Titulek: TF runner

Zdravím všechny fanoušky této hry. Možná už to tady zaznělo, ale nevím jak pokračovat dál. Hraji Touhu Amazonek a v určité části se nemůžu dostat dál. Chce to po mně nějaký příspěvek. Možná mám špatnou verzi.

Datum: 14.06.2018

Vložil: Sicco

Titulek: Re: TF runner

Verze 0.8.0.99, ta co končí číslem 99, z tohoto webu, je vždy verze plná, jeden měsíc stará a nevyžaduje platbu. Pouze pokud nějaký děj není hotový, napíše se: "Omlouvám se, hra je stále ve vývoji. Pokud mi chcete pomoci, zvažte mou podporu na Patreon. Děkuji."

Pokud hrajete verzi aktuální (nyní 0.9.0.3) tam omezení jsou, například hráči nenarostou prsa větší než velikost A. Pro plnou aktuální verzi je žádán poplatek $ 1.

Děkuji všem hráčům.

Datum: 15.06.2018

Vložil: cabron

Titulek: Re: Re: TF runner

Díky za info.

Datum: 14.06.2018

Vložil: Sicco

Titulek: Plná verze 0.9 už brzy

Už za 14 dní (28. června) plná verze 0.9 zdarma, zde na jsemholka.cz

Novinky:
- Nový příběh, hráče zajmou vojáci, mají ho za amazonku, dokonce se ho pokusí znásilnit. Hráč zjistí, že patří do světa amazonek, už pro něj není cesta zpět.
- Shemale Xenie, vezme hráč její penis do úst?
- Pampeliška učí hráče oblékat další dámské prádlo.
- Mea & Vea příběh lesbické čůrání.
- Další ilustrace.

Datum: 04.06.2018

Vložil: AdoreSissy

Titulek: Super

Popravde receno jsem cekal, ze to bude nejaka kravina a pokusme stahnul. No nakonec hral cely vecer. Mam ale jeden problem (dotaz) - u Kassandry, kdyz jsem venku pred domem, tak venku cervene blika rozcestnik, at k nemu prijdu odkudkoliv nic se nedeje. Je na to nejaky trik nebo jak na to? Predpokladam, ze by se tak dalo dostat treba k Pampelisce nebo tak neco.

Datum: 04.06.2018

Vložil: Sicco

Titulek: Re: Super

Rozcestník ukazuje, že by se hráč měl vydat vpravo směrem k Pampelišce, do nové mapy která je přístupná. Ne přímo k rozcestníku a kousek vpravo.Nechá se přejít do další mapy a zpět.

Datum: 05.06.2018

Vložil: AdoreSissy

Titulek: Re: Re: Super

Jojo, super takhle to funguje a hra se posunula o hodne dal. Fakt me to bavi. Vsiml jsem si jednoho drobneho bugu. Pri haseni lesnich pozaru, pokud se hra opakuje, tak se mi misto vlastni postavy objevuje nejaky ten panter nebo co to je za potvoru co skodi kdyz se v lese hledaji houby. Az po nejake dobe se mi teprve zmeni na figurku Amandy.

Datum: 05.06.2018

Vložil: Sicco

Titulek: Re: Re: Re: Super

Jsem rád, že se hra líbí. Na bug se podívám.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek