Dohoda 2.díl - Kamila

26.12.2015 17:59

Na chvíľu som sa nad celým týmto bláznovstvom zamyslel. Z hlbokého zamyslenia ma prebralo až štuchnutie Bárbi, ktorá ma zároveň okríkla či ich vôbec počúvam. Ak mám povedať pravdu v tom čase ma trápila myšlienka v súvislosti s chémiou. Dajte mi prosím Vás pokoj, mám úplne iné problémy... odpovedal som babám na ich naliehanie a ustavičné dotieranie. O pár dní ma čaká ústne preskúšanie z chémie a ja si vôbec neverím, vlastne ani nemám dôvod veriť si. Chémia je pre mňa španielska dedina, nemám vôbec žiadnu šancu. V tom sa opäť ozvala Bárbi. Čo si myslíš, čo bude to spoločné želanie celej triedy? Ak dodržíme dohodu, celá trieda sa za teba postaví a bude naším spoločným želaním to, aby si jednoducho prešiel aj bez nejakej hlúpej odpovedi ti trdlo. Je tak baby? Položila Bárti otázku babám v triede. Vtedy celou triedou zaznelo jednoznačné ÁNO, to sa môžeš staviť Kamilko náš. Vtedy ku mne pristúpila aj naša triedna šprtka, alebo bifľa ak chcete, trošku si ma poobzerala, premerala pohľadom a skonštatovala. Kamil, ak si ťa vezme Bárbi do parády, garantujem ti, že ťa nespozná ani vlastný pes. Aj tak to je hlúposť odvrkol som. Nikdy som nič podobné neabsolvoval, a to, že sa hanbím, tak to už tu vyťahovať ani nebudem. Čo ak ma niekto takto uvidí alebo stretnem niekoho z rodiny? Nebuď trápny Karol nahnevane povedala Bárbi. Ber to ako hotovú vec , ktorú som navrhla len a len kvôli tebe a ak cúvneš ja osobne som s tebou skončila. Bárbi má pravdu prikývla Peťa. Doteraz si bol samí žartík a odrazu sa ideš kvôli takej hovadine po***. Viete čo, ak mi to má pomôcť k tomu, aby som prešiel z chémie, tak urobím čokoľvek, aj keď dvakrát tomu nadšený nie som. Touto mojou vetou sa celá záležitosť uzavrela. Dni plynuli ako voda a zrazu tu bol štvrtok, deň pred kultúrnym programom v divadle. Ráno tak ako po iné dni som po príchode do triedy uvidel Kaťu a Peťu ako stoja pri mojej lavici a na niečom sa náramne bavia. Pristúpil som k ním no vtedy už Peťa vložila do tašky niečo chlpaté. Na čom sa tak bavíš chrústik opýtal som sa jej. Pousmiala sa a z tašky vytiahla krásnu parochňu čiernej farby. Tak milá Kamila čo povieš na svoje nové vlasy? Opýtala sa ma Peťa a jedným dychom dodala, že ide o veľmi kvalitnú parochňu z pravých vlasov. Vyskúšaj si ju prosím ťa a podala mi ju. No to určite, nebudem si ju tu predsa teraz skúšať a hodil som ju na lavicu. V tom ju z lavice vzala Kaťa a pokúšala sa mi ju nasadiť na hlavu. V snahe vyhnúť sa tomu som začal cúvať dozadu, smerom k dverám, kde ma už zozadu chytila Bárbi, ktorá práve dorazila do triedy. Vtedy ku mne priskočila Kaťa s Peťou a parochňu mi nasadili. Tak to je góóóóól. Poznamenala Kaťa. Kamil ty si mal byť baba. Smiem ťa trošku namaľovať, prosííííím, len trošičku naliehala Bárbi. Ženy ale teraz vážne... dajte mi pokoj. Dohodli sme sa, že v piatok sa môžete realizovať, ale dnes mi prosím Vás dajte s týmto zoženšťovaním pokoj. No dobre, ale zajtra si ťa vychutnáme dodala Kaťa. V piatok som si riadne privstal. Obliekol som sa, najedol a pod zámienkou nultej triednej hodiny som sa vytratil z domu.Čím som bol bližšie k Bárbinemu domu, tým som bol menej presvedčený o tom, že celá táto dohoda je dobrý nápad a to nie len kvôli zime, ktorá ako keby naschvál udrela práve v piatok. V hlave sa mi odohrávali rôzne scenáre, ako sa tomu vyhnúť. Už som dokonca držal v ruke svoj mobilný telefón s tým, že zavolám Bárbi a celú akciu odvolám. Ani neviem ako, no odrazu som stál pre domom, kde Bárbi býva. Ako na potvoru akurát postávala vonku spolu s Peťou a vypaľovali zobáky. Hneď ako ma zbadali spustili spŕšku uštipačných poznámok. Ahoj Kamilka, ako si sa nám vyspinkala? Hmm, trošku je vonku zimka však? No Kamilka dnes asi znenávidíš nadobro sukničky. A mnoho ďalších podobných poznámok, ktoré vo mne naozaj začali vyvolávať paniku. Postupne sme sa odobrali dnu do domu a následne do Bárbinej izby. Presne takto nejako som si ju vždy predstavoval. Tak Kamilka, kľudne sa zlož, ako doma, ako doma... moja. Len som sa pousmial a posadil som sa na posteľ. Vedľa v izbe už Maťa líčila Kaťu. Obe boli naozaj sexi nahodené. Vlastne Kaťu som takto oblečenú videl prvý krát. Ona bola skôr športový typ. Keď ma zbadala prišla do izby a s úsmevom poznamenala. Ahoj Kamil, dnes budeme mať premiéru asi obe? Sukňu mám na sebe asi 4. raz v živote a ty dnes máš tu jedinečnú možnosť pochopiť prečo. Usmiala sa a odišla z izby preč aby spolu s Maťou dokončili líčenie. Hneď na to do izby vošla Bárbi s Peťou. Bárbi držala v ruke poldecový pohárik a Peťa fľašu Tatranského čaju. Tak moja... budeme musieť trošku improvizovať, nakoľko sa nám počasie trošku zhoršilo, ale neboj sa nič, máme z čoho vyberať. Dopovedala a strčila mi do ruky poldecák, do ktorého naliala spomínaný tatranský čaj. Na odvahu, zakričala a šupla ho do mňa. V zápäti mi uliala ešte jeden. Aj po tomto sa ako keby prepadla zem. Skôr ako som sa stačil spamätať, už som cítil, ako mi Peťa dáva dole nohavice. To nemyslíš vážne nahnevane zakričala. Čo sa deje opýtala sa jej Bárbi. Veď sa pozri, ta sedliačka si neoholila nohy. Bárbi sa hneď na to niekam vytratila. Skôr ako som sa stihol spamätať, už v ruke držala akýsi strojček. Obe ma vyviedli na chodbu ale na moje prekvapenie už bez nohavíc. Dievčatá nebláznite, veď až tak strašne nezarastám, nie je to vôbec zlé, to sa zakryje. Snažil som sa silou mocou zabrániť im v tom, aby mi nohy oholili. Ale no tak drahá, nesranduj, pôjde to po dobrom alebo po zlom skonštatovala Bárbi a vytiahla so skrinky v izbe niečo ako podväzkovú pančušku. Máme ťa azda zviazať? Sme štyri na jedného a sám vieš, že nemáš šancu. To už z izby vyšla aj nalíčená Kaťa spolu s Maťou a začali prilievať olej do ohňa. Ále, ále naša Kamilka odmieta spolupracovať? No tak to budeme musieť použiť trošku razantnejšie metódy. Športovkyňa Kaťa podišla ku mne a rýchlim pohybom ma chytila za ľavú ruku. Peťa využila moment prekvapenia a uchytila oboma rukami moju pravú ruku, pričom ju následne vykrútila dozadu. Pod vplyvom dvoch poldecákoch tatranského čaju som stratil akúkoľvek schopnosť brániť sa. Bárbi mala úplne voľnú cestu. Pristúpila ku mne a s Maťou mi začali moje ruky za chrbtom zväzovať čiernou podväzkovou pančuškou. V tom momente som naozaj spanikáril, pretože som si uvedomil, že pri mojich 65 kg. nemám žiadnu šancu proti štyrom babám a taktiež ma neuveriteľne začali bolieť ruky každým Bárbiným sťahovaním pančušky. Kočky stačilo, budem spolupracovať, naozaj, sľubujem, už žiaden odpor. Vtedy by som im sľúbil čokoľvek. No veď preto, spokojne prehlásila Bárbi a začala mi uvoľňovať ruky. Bárbi počkaj, ešte nie, napomenula ju Peťa. Oholíme jej pekne nožičky a keď bude dobrá, tak ju pustíme. Dobre, súhlasila Bárbi. Potom ma posadili na stoličku na chodbe. Peťa mi uchytila najskôr jednu nohu a zaprela ju o seba. Bárbi zapla holiaci strojček a zavŕšila dielo skazy. Tak a to čo nasledovalo, to bolo niečo neskutočné. Takú bolesť som naozaj neočakával. Ako sa ukázalo strojček chlpy nestrihal, ale ich rovno vytrhával aj s korienkami. Pre bolesť som začal som sebou trhať, načo Peťa poznamenala, že urobili dobre, že mi ruky neuvoľnili. Hneď nato pristúpila ku mne zozadu a jeden koniec pančušky priviazala o stoličku tak, že som už z rukami nevedel pohnúť. Potom sa mohli spokojne všetky štyri venovať mojim nohám. Asi tak po troch minútach mučenia som bolesť prestal úplne vnímať. Celá táto nedobrovoľná procedúra trvala asi 20 minút. Tak a najhoršie máš za sebou poznamenala Bárbi. Teraz ťa už dúfam môžeme pustiť. Sľúb, že budeš spolupracovať. Neostávalo mi nič iné ako sa podvoliť, nakoľko som už zažínal pociťovať tŕpnutie oboch rúk. Ako sa však ukázalo Bárbine a Matine uzly boli tak dokonalé, že ich dokázali prekonať iba tenké nožnice. Tak a ideme na to. Posadili ma do kresla v Bárbinej izbe a začali sa dohadovať čo bude nasledovať. Osobne som tomu nevenoval pozornosť, nakoľko som si neustále masíroval svoje ubolené a stŕpnuté zápästia. Zaregistroval som však ako Bárbi otvorila skriňu odkiaľ vybrala nejakú priesvitnú plastovú škatuľku. Tak a začneme týmto, poznamenala. To je darček od môjho ex. Stojí mi to v skrini už viac ako rok. Škatuľku otvorila a vytiahla z nej sexi čipkované prádlo čiernej farby. Čierna farba nie je moja, ako keby o tom ten idiot nevedel a podala mi najskôr nohavičky. Boli naozaj strašne sexi, no bol som rozhodnutý, že ja si ich určite neoblečiem. Nie, to si na seba nedám, povedal som. Bárbi sa na mňa pozrela a spýtala sa ma, či to myslím naozaj vážne. Nebolo mi všetko jedno, lebo som mal strach, že sa na mňa opäť vrhnú, no tento raz ma tak skoro už nepustia. Bárbi, prosím Ťa oblečiem si všetko, ale nechci po mne, aby som si natiahol aj nohavičky. Určite mi v nich nebude pohodlne a keď mám v nich stráviť celý deň, tak ďakujem pekne. Bárbi sa len usmiala a zopakovala svoju požiadavku. Natiahni si ich, lebo ti ich natiahneme my. V tom som začal tušiť vážnosť situácie a teda som svoju prosbu opäť zopakoval tento raz na Peťu a Kaťu. Baby majte rozum, naozaj Vás prosím. Peťa sa pozrela na Bárbi, následne na mňa a povedala. Dobre, tak si ich teda natiahni na slipy. Na slipy? Nechápavo som sa na ňu pozrel. Áno, natiahni si ich na slipy drahá. Ako by to vyzeralo, keby si si niekde preložila nohy a pod sukňou miesto nohavičiek vykuknú modré slipy? Áno natiahni si ich na slipy súhlasila Bárbi aj Maťa. Dobre teda, vzal som si od Bárbi nohavičky a natiahol som si ich na slipy. Na moje počudovanie nohavičky boli niečo ako čipkované dámske boxerky. Úplne prekryli moje slipy, takže to nakoniec vyzeralo tak, ako keby som mal na sebe iba tie nohavičky. Výborne zatlieskala Bárby a hneď mi podala aj podprsenku, ktorú tiež vytiahla z už spomínanej krabičky. Vtedy som si v duchu vydýchol a ďakoval som všetkým svätým, že nezarastám na hrudi, lebo tú bolesť spojenú s depiláciou by som asi tak skoro nerozchodil. Moment, skôr ako jej dáme podprsenku musíme urobiť pár úprav. Maťa si niekam odskočila a pribehla späť aj s taškou. Z nej vytiahla niečo ako silikónové prsia alebo niečo podobné. Po obvode ich okraja naniesla tenkú vrstvu pravdepodobne lepidla a vlhkou vatičkou mi pretrela hrudník. Potom tú vec priložila na môj hrudník a pár sekúnd to iba takto držala. Tak a je to, spokojne poznamenala. Následne z tašky vytiahla šminky, rôzne štetce a začala pol oblúkovitými pohybmi na prsia nanášať tiene. Po 5 minútach úmornej práce mi obliekla podprsenku a nadšene zakričala, tak a je to dokonalé, pozri sa Kaťa, takéto nemá ani naša triedna. Kaťa, Maťa a Bárbi ostali v nemom úžase. Bárbi ma zaviedla k zrkadlu. To čo som tam uvidel, to som naozaj nečakal. Od ramien dole predo mnou stála neuveriteľne sexi babenka v čiernom sexi spodnom prádle. Nezmohol som sa na nič iné, iba na to, že to chce ešte jedného panáka. Po tom ako som do seba hodil tretieho panáka a zároveň som sa zaprisahal, že aj posledného prišla na rad ďalšia fáza.