Hedvábné poklady - Martina

11.08.2022 09:24

Když se ohlédne zpět, vidí, kdy to všechno začalo, ale nikdy by ho nenapadlo, jak to dopadne. Začalo to v sobotu odpoledne v dubnu. Robova přítelkyně musela pracovat a on byl sám doma a cítil se nadržený. Vypral spoustu prádla a vytahoval její spodní prádlo ze sušičky, aby do něj hodil své vlastní oblečení. Vytáhl hrst hedvábných kalhotek a povzdechl si nad tím pocitem, jak mu klouzaly po dlani. Cítili se tak dobře. Vsadil se, že proti jeho penisu se bude cítit stejně dobře. Jakmile inspirace zasáhla, docela se otřásl tou myšlenkou.
Rob si rychle rozepnul džíny a stáhl je dolů. Omotal si hedvábný oděv kolem penisu a začal ho pomalu hladit. Ó můj bože! Bylo to moc krásné. Rychle stříkal a vytřel to kalhotkami a pak je znovu hodil do prádla. Podíval se na kaleidoskop hedvábných barev v košíku a ponořil do něj ruku. Jedny kalhotky vytáhl a začalo to. Chtěl je cítit proti svému penisu celý den.
*****
Vzpomněl si na den, kdy Sheila zjistila, že nosí dámské spodní prádlo. Našla je v jeho zásuvce se spodním prádlem a okamžitě věděla, že nejsou její. Předpokládala nejhorší, postavila se mu.
"Čí je to?" ptala se. Byla rudá vztekem a v ruce držela sexy saténové spodní prádlo.
Uvědomil si, že se buď bude muset přiznat, nebo ji přimět, aby si myslela, že ji podvádí.
"Moje," řekl tiše.
"To si uvědomuji," odpověděla hořce. "Určitě nejsou moje, tak které ženy jsou?"
"Koupil jsem je pro sebe na nošení," upřesnil.
"Ach prosím! Chceš, abych ti věřila, že nosíš dámské spodní prádlo? Ty? Sám pan Macho?"
Spíše než aby to vytáhl, prostě si rozepnul džíny a pustil je na podlahu, ukázal jí modré bikiny kalhotky držící jeho penis. "Už asi měsíc nosím dámské spodní prádlo. Moc se mi to líbí."
"To je tak... nemocné!" křičela. "Tohle musí přestat!"
Rob chvíli uvažoval. Měla pravdu. Tohle musí přestat. Už skoro měsíc nosil kalhotky a ona si toho ani nevšimla. To znamenalo, že spolu tak dlouho nic neměli. Přesto tu byla, věřila, že má právo mu říkat, co má dělat, a nazvala ho nemocným, protože nosí hezké kalhotky.
"Máš pravdu. Myslím, že je čas, abych se odstěhoval."
"Co? Snažíš se mi říct, že jsi gay? Je to tak?" Upřela na něj vyčítavý pohled.
Jen zavrtěl hlavou. "Ne, jde o to, abych odešel."
Rob si sbalil své věci a odešel.
*****
Ještě několik měsíců nosil kalhotky, ale jeho pozornost upoutaly ukázky spodního prádla, zvláště všeho hedvábného nebo saténového. Pak jednoho dne uviděl v okně spodní košilku a věděl, že ji musí mít, aby ji mohl nosit pod tričkem. Bylo to tak tenké a vypadalo tak lákavě. Vešel dovnitř a rozhlédl se. Rychle se ho ujala prodavačka.
"Můžu vám nějak pomoci?"
Rob trochu zrudl. "Ta košilka v okně."
Malá energická prodavačka se usmála. "Výborná volba, vaší přítelkyni se bude líbit!"
"Hm, ano, jsem si jistý, že bude." odpověděl Rob s úlevou. Byl tak nervózní, že si to koupí, že o té zjevné výmluvě ani neuvažoval.
"Jakou má velikost?"
Rob nad touto otázkou nikdy nepřemýšlel. Jak odpovědět? Byl to docela hubený chlap.
"Nejsem si jistý, ale moje trička nosí pořád a perfektně jí sedí."
Dívka se na něj podívala. "Pravděpodobně velká velikost, ale pojďme změřit hrudník. Pokud to nebude sedět, můžete to vyměnit. Stačí si uschovat účtenku."
Rob zaplatil a vzal dárkově zabalenou krabici do svého bytu. Popadl nůžky, aby odstranil štítky, a posadil se na pohovku, aby otevřel krabici. Odtrhl hedvábný papír, zvedl košilku za ramínka a přiložil si ji na tvář. Měkký materiál působil nebesky. Sundal štítky a vložil ji zpět do krabice, pak si stáhl tričko a odložil ho stranou. Navlékl si košilku přes hlavu a cítil, jak se lehce usadila na jeho ramenou. Perfektní. Rob si povzdechl a vychutnával si pocit materiálu na své kůži. Už nic nebude lepší než tohle.
*****
Během několika následujících měsíců se to však rozhodně zlepšilo. Rob pokračoval v získávání nových kusů spodního prádla a investoval do krásné róby a hedvábného povlečení. Každou noc se zabalil do jemného hedvábí nebo saténového materiálu, když sledoval televizi, a pak usnul ve své mimořádně pohodlné posteli. Spal lépe než za poslední roky.
Jednou v noci Rob zase seděl ve svém oblíbeném baru a vychutnával si pivo, než se vydal domů, aby si užil pohodlí, kterým se obklopil. Začal uvažovat o svém svobodném stavu. Zpočátku to bylo v pohodě. Sheila se ukázala jako královská mrcha a kdo to potřeboval? Byly však věci, které bylo lepší sdílet se ženou. Co by si žena pomyslela o jeho prádle? Že by ji to vadilo? Dokáže to v tuto chvíli vzdát? Ne, nemyslel si, že může. Možná to bude muset skrývat, ale nemohl to vzdát.
"Robe! Dlouho jsme se neviděli," řekl mu do pravého ucha chraplavý ženský hlas. Rob se otočil a uviděl Ginny. Její kudrnaté blond vlasy se zdály delší, ale měla stejnou světlou pleť a světle modré oči. Ginny byla jeho přítelkyní před několika lety, ale odešla z města, aby se mohla věnovat kariéře v Evropě, a ztratili kontakt.
"Ahoj, co tě přivádí do města?" zeptal se s úsměvem.
"Moje práce, teď mířím do kanceláře."
"To je skvělé! Gratuluji, můžu ti koupit drink na oslavu?"
"To bych ráda." Usmála se a posadila se vedle něj. Pohlédla na barmana. "Vodku s džusem, prosím."
"Vzpomínám na čas, který jsme spolu strávili... velmi ráda." Ginny položila ruku na Robovo stehno.
"Já taky," ujistil ji Rob rychle. Ve skutečnosti hodně z toho, co spolu dělali, figurovalo prominentně v jeho fantaziích, když si to dělal. Vždy byla agresivní, vzpomínal Rob. To se mu na ní líbilo. Byla to zábava. Teď už její ruka klouzala pod jeho tričkem. Rob najednou přemýšlel o tom, co pod ním najde, ale bylo příliš pozdě. Sledoval, jak se jí zvedlo obočí.
"Co to tady máme?" Ginny přejížděla rukou tam a zpět po hedvábí pokrývajícím Robův žaludek. Rychle zvedla jeho tričko, naklonila se a znovu ho stáhla. Rty jí zkřivil úsměv a zavrtěla obočím. "Moc pěkné. To se mi líbí."
"Určitě?" zeptal se Rob váhavě.
"Mmmm, jo. Vsadím se, že máš pěkné pyžamo. Měli bychom mít pyžamovou párty, jen my dva. Co myslíš? U tebe? Dnes večer?"
Rob se podíval do Ginniných zelených očí a usmál se. "V kolik?"
*****
Ginny se v osm hodin objevila u Robových dveří s taškou prádla v jedné ruce a taškou s potravinami ve druhé.
"Co by to bylo za přespání bez více věcí? Přinesla jsem také pár zábavných věcí," řekla a mrkla.
Rob znal Ginny a cítil, jak mu v rozkroku trochu cuklo. Otevřel dveře ve svém slušivém tmavě modrém hedvábném županu a noční košili do půli stehen s malými špagetovými ramínky, které ji držely, jak mu předtím Ginny řekla. Nyní Ginny odložila tašky a rozvázala si pásek pláště, svlékla se z něj a odhalila svůj vlastní oděv do ložnice. Byla to zářivě růžová saténová noční košilka, která jí držela prsa a zavazovala se na ramenou. Když se naklonila, aby zvedla tašku, odhalila odpovídající kalhotky. Rob cítil víc než škubnutí v tříslech, když teplo zaplavilo tu oblast.
"Kam si mám dát tašku?" zeptala se Ginny. Rob ji zavedl do ložnice. Ginny položila tašku na postel, pak odhrnula hedvábnou přikrývku a přejela rukou po hedvábném povlečení v barvě šampaňského a souhlasně přikývla. "Opravdu moc pěkné."
Otočila se k Robovi a usmála se. "Dobře, uděláme si víc. Chci čokoládu."
Pokud existovalo jedno pravidlo, které Ginny Robovi vštípila, když byli spolu, bylo to toto - ženy mohou mít tolik čokolády, kolik chtějí, kdykoli chtějí, a muži o žádnou žádat nesmí. Naštěstí Ginny byla velkorysá. Někdy ho přiměla slíznout si ji z jejího těla.
Rob popadl tašku s potravinami z obývacího pokoje a zjistil, že v ní je také láhev vína Red Cat, láhev rychleschnoucího vínového laku na nehty, tři DVD, sáček chipsů, česnekový prášek, limetková šťáva, salsa a avokádo. Vytáhl DVD a podíval se na tituly. Byl překvapen, když našel Beze studu, Tlukot srdce a Francouzský polibek. Začínalo to vypadat jako opravdové přespání. Robovo čelo se zamračilo. No, tohle byla Ginny. Tak či onak to musel být zábavný večer.
A byl, ale ve většině z toho bylo velmi málo sexuálního. Ginny stáhla přikrývku z ložnice a položila ji na podlahu před televizi v obývacím pokoji. Donutila Roba, aby si svlékl župan, protože si žádný nepřinesla a jedli guacamole a hranolky, a pili víno. Začali sledovat DVD Tlukot srdce, pokračovali Francouzským polibkem a skončili Beze studu. Během druhé poloviny posledního filmu Ginny vytáhla lak na nehty.
"Je čas si udělat nehty," oznámila s úsměvem.
Rob zvedl obočí. "Moje nehty?"
"Jen nehty na nohou."
Ve skutečnosti mu to udělala už dřív, ale bylo to u bazénu a dvě její přítelkyně ho drželi, zatímco mu lakovala nehty na nohou. Symbolicky odporoval, ale nalakované nehty na nohou je malá cena, kterou musíte zaplatit, když vás dvě ženy v bikinách drží dole, zatímco jiná se sklání nad vašimi chodidly a poskytuje vám krásný výhled na svoje ňadra.
"Nevím..."
"Potřebuješ nějaký podnět?" zeptala se a zvedla jedno obočí.
"Co jako?"
Ginny beze slova odložila lahvičku s lakem na nehty, natáhla se k lemu své noční košile a přetáhla si ji přes hlavu. Místo toho, aby ji jednoduše odhodila, obtočila mu košilku kolem pravé nohy a začala ho masírovat.
Robova ústa se otevřela a unikl tichý sten.
Ginny tlačila a tlačila na spodní část jeho chodidla, jemně ho třela a pak ho jen hladila přes chladivou měkkou látku. Po několika minutách mu stáhla látku z nohy a Rob protestoval.
"Tvá druhá noha dostane to stejné, když mě necháš nalakovat nehty na nohou."
Rob se díval na nahá prsa svérázné blondýny sedící naproti němu a přikývl. Opravdu ho nezajímalo, jestli mu lakuje nehty na nohou, a rozhodně ho to bavilo. Růžové kalhotky ji zahalily do tenkého proužku a dělaly její nahé tělo o tolik lahodnější.
Rob se opřel o přikrývku, zády se opřel o pohovku a sledoval, jak mu polonahá Ginny lakuje nehty na nohou na podlaze jeho obývacího pokoje, zatímco v pozadí běžel film. Život byl dobrý, zvláštní, ale dobrý. Ginny, věrná svému slovu, masírovala a hladila jeho druhou nohu materiálem své noční košile, až mu nalakovala nehty. Když byla hotová, minutu mu foukala na nehty, dokud si nebyla jistá, že jsou suché.
"Tak, je to hezké. Nejsem moc dobrá na make-up, ale ve tvých botách není nic lepšího než nalakované nehty, které by tě během dne trochu dráždily." Mrkla na Roba a předklonila se na svých rukou, aby se přes něj vyšplhala na ruce a kolena. "Vypadá to, že potřebuješ trochu masáž někde jinde. Obkročila jeho stehna a pohladila rukou přes erekci, která mu napínala kalhotky, pod tmavě modrou noční košili."
Ginny sáhla pod jeho noční košili a položila mu ruku na přední stranu kalhotek. Začala jemně masírovat jeho tvrdý penis, trochu hnětla dlaní, zatímco nechala prsty hladit a zkoumat obrysy. "Po všem tom jídle si myslím, že mi zbylo akorát dost místa na trochu smetany."
"V každém případě," odpověděl Rob. Podíval se dolů na její tvář blížící se k jeho slabinám a pak na kývající se kozy, když se pohybovala. "Pomoz si sám."
Ginny věnovala kočičí úsměv. "Myslím, že budu."
Ginny obkročmo na Robovi nad jeho koleny a zvedla lem jeho noční košile. Pomalu ho přitáhla k jeho břichu, které odhalilo obrysy jeho vyboulených kalhotek, které před chvílí prozkoumávala prsty. Teď se sklonila a třela si tváře jako kočka přes hedvábné kalhotky. Její horká ústa našla a zakryla základnu jeho penisu. Sála, navlhčila materiál a způsobila, že Robův dech zasyčel. Posunula se nahoru a opakovala postup, posouvající se po jeho penisu. Když dosáhla na hlavu jeho penisu, trochu se přitáhla. Její prsty vklouzly do jeho kalhotek a uvolnily je dolů, což mu umožnilo vyskočit. Ginny se podívala zpátky na Roba.
"Mmmm, mňam." Položila jednu ruku na druhou stranu jeho boků a záměrně se naklonila, aby pohltila hlavu jeho penisu do svých úst. Vysála předkrm, který už vykapal. "Mmmm."
Ginny se posadila, chvíli se na něj dívala a přemýšlela. Pak zvedla levou nohu a přehodila ji na stranu, vstala a kývla na přikrývku pod nimi. "Lehni si na záda, ale drž kalhotky dole a noční košilku nahoře."
Rob tázavě zvedl obočí, ale udělal, jak mu bylo řečeno. Ginny přešla a postavila se obkročmo pod jeho rukama. Klekla si tak, aby dosáhla na jeho penis, ale její saténem pokrytý zadek byl v jeho tváři. S vervou se vrátila ke svému úkolu, přitiskla Robův penis a dlouhými tahy ho olizovala a důkladně ho namočila.
Když se přesunula přes jeho erekci, Rob měl to potěšení sledovat její zadek, jak trochu poskakuje. Bylo to strhující. Zjistil, že natahuje koule pod saténem a líbá je. Textura materiálu dodala oběma potěšení. Přičichl a ucítil její pikantní kundu. Vklouzl prsty pod okraj rozkroku jejích kalhotek a odstrčil je stranou, přičemž jen konečky prstů obkreslovaly okraje jejích oholených pysků. Byly dost vlhké, takže natáhl ruku, přejel si po nich špičkou jazyka a ochutnal její sladké šťávy. Nechal své prsty, aby se ponořily dál a pak je použil, aby ji jemně otevřel jazykem.
Ginny se soustředila na penis před sebou, i když si užívala škádlení svých intimních partií. Lehce cucala hlavu Robova penisu, pak ho nasála tak daleko, jak jen mohla, a odtáhla se, aby na něj foukla. Znovu pohltila hlavu a jazykem pracovala těsně pod ní.
Rob za ní zasténal a vrazil jazyk do její šťavnaté štěrbiny. Pracoval jazykem v ní, pak ho vytáhl a dráždil ji kolem jejího klitorisu, pak po něm přejel. Cítil, jak Ginny trochu poskočila. Jeden prst nebo dva? Rob vklouzl třemi prsty do Ginnyiny dírky a ona zasténala nad jeho penisem. Vibrace zapůsobily, když Rob cítil, jak se jeho koule stahují. Roztáhl prsty a zavířil jimi v ní.
Ginny kroužila jazykem kolem Robova penisu a cucala, když začal stříkat do jejích úst. Polkla a cucala, když vystříkl další dávku slané smetany. Ginny se otřásla, když cítila, jak ji dostihl její vlastní orgasmus. Sála trochu silněji, když se opřela o Robovy prsty hluboko v ní. Sála, dokud už z něj nemohla dostat nic, pak nechala jeho nyní bezvládné péro vyklouznout z jejích úst. Houpala se na jeho prstech, její orgasmus skončil, ale ten pocit byl stále příjemný.
Rob vytáhl prsty z Ginnyiny kundičky a pěkně ji očistil jazykem, než přehodil rozkrok kalhotek přes její sladkou malou kundičku. Znovu pohladil její saténově zakrytý zadek a pomohl jí uvolnit se na stranu a ona si lehla s hlavou v jeho klíně a dívala se na něj. Vlasy měla divoce rozcuchané a tváře stále zarudlé, oči se jí leskly.
"Ačkoli to má být pyžamový večírek, zatím se necítím ani trochu ospalý," řekl Rob.
"Ach, na takovém večírku nikdo nespí," odpověděla Ginny. "I když nemůžu říct, že jsem někdy dělala to, co děláme na našem."
Natáhla se a jemně jeho penis zastrčila zpět do kalhotek a stáhla mu noční košili. "Jsem tak ráda, že jsme na sebe narazili. Teď mám zase s kým nakupovat. Myslím, že je na čase, abys zkusil pár dalších oděvů."
"Jaké?"
"Uvidíš."

Diskusní téma: Hedvábné poklady - Martina

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek