Pomsta tělem 2.díl - Klary

12.05.2013 17:46

Když se tak vidím,tím více jsem rozhodnutá ke své pomstě. Když se vše zdaří,chtěla bych současného partnera bývalé ženy svéct,brutálně ošukat a pak následně zveřejnit ,jak šuká se shemale .

Co se týká  ,,bejvalky‘‘,vzhledem k tomu,že vždy byla trochu bi, ráda bych z ní měla služku nebo ještě radši poslušnou fenečku,které to prozradím až po dlouhém čase, kdy už na mě bude tak zvyklá, že nedokáže odejít, ideální bude,aby byla trvale psem,vymažu jí vše z paměti,bude pouze  štěkat a kouřit svou paní. Vzhledem k tomu,že nemá žádné příbuzenstvo ani rodinu,nikdo jí hledat nebude. Pro tyto účely buduji velký kotec, bude mít luxusní výběh,kam není odnikud vidět.

 

Těším se na výcvik,takto bude vypadat má bývalá manželka !!!

Mezitím,co tady vysvětluji svůj plán, dorazil p.doktor a je také se svou prací spokojen. Nabídl mi možnost inplantace trvalých nehtů,které se neničí,mají ohromnou tvrdost a výborně se lakují. Prý úplná novinka,tak si to nechám samozřejmě udělat.

Chvilku po něm přichází Eva a je nadšená,okamžitě prosí personál k odchodu a začne mě hned líbat. Vždy chtěla podobnou kámošku,ale že jí bude mít ze mě,to nikdo nemohl tušit.

- jedna z mála společných fotek s Evou !!!