Poprvé - Ali

03.07.2015 00:08

Příběh se mi stal před několika lety. Tehdy jsem pracoval v jedné firmě se zahraniční účastí. Mým úkolem bylo rozhýbat práci na síti. V té době s tím neměl nikdo moc zkušeností a uživatelé teprve ne.
Díky své funkci jsem se seznámil velice rychle po svém nástupu s většinou pracovníků a pracovnic firmy.
Částí zaměstnanců bylo záhy rozhodnuto, že se uspořádá "Vánoční večírek" a to v poločase ke konci června a zcela neoficiálně s pěkným odvazem. Večírek bude v uvolněném stylu, masky vítány. Nový zaměstnanci se budou moci prezentovat zápisným a nějakou veselou historkou či scénkou,...
Dobrý šok - budu recitovat básničku? Nebo budu vyprávět veselou historku z prostředí Novellu? Se svou starostí jsem se při odpolední kávě u oblíbených kolegyň v odd. styku s veřejností. Chvíle srandy a rozbírání co je vhodné a co ne a závěr byl ať to nechám na nich, že už je něco napadlo a vezmou mě do party. Zajásal jsem radostí, ale záhy mě zchladily tím, že budu jako jedna z nich. Cože mám jít v převleku za ženskou? - nikdy!!!, to raději bude ta veselá historka s Novellem.
[block:ad=89]

Čas večírku se blížil, mezi tím jsem se o něco víc nad rámec pracovních vztahů sblížil s jednou z těch povedených kolegyň, no vyspali jsme se spolu, budu jí říkat Hanka.
Den před večírkem při odpolední kávě v oddělení u Hanky, jen tak mezi řečí. Vše je promyšleno: převléknu se u Hanky, oblečení dodá jiná kolegyně, která je prý postavou jako já, půjčí kostýmek, jež má jako pracovní uniformu. Paruku a lodičky přinese zase jiná kolegyně. Maska bude hromadná všechny půjdou ve stejném a já též. Prostě děsná sranda pro všechny a mě jen tvrdly rysy.
Hanka mi, ale rozumně vysvětlila, že o nic nejde a je to jen na chvíli. Do kostýmku si vezmu triko a po úvodu pak dám sukni, sako a boty do igelitky a natáhnu si džíny a své boty. To mi připadalo rozumné - nechci zkazit žádnou srandu. Tak tedy jo.
V den D den dopoledne mi Hanka oznámila: "Po práci přijď ke mně domů, před tím se pořádně ohol, tím (Weet) si podle návodu namaž nohy a zbytek ohol žiletkou."
Po práci rychle domů (měl jsem garsonku) oholit, nohy jsem namazal krémem. Otázka byla kam až jsou nohy, mazal jsem výš a výš no nakonec vše až do pasu. Po chvíli jsem krém i se svým ochlupením setřel úplně, osprchovat. Je to takový moc pěkný pocit být bez ochlupení! - ještě to někdy v budoucnu zkusím!!!
Ale honem k Hance.
U Hanky další dvě kolegyně, všechny už pěkně rozjetý. "Můj" kostýmek na ramínku! (Hladká sukně do půl stehen vzadu s rozparkem a sáčko vše v jasné modré barvě.)
"Nejdříve zkusíme paruku." No co, čepice s vlasem!
"A teď sukni!" To už bylo horší, pěkně jsem zčervenal. Ale slíbil jsem. Měl jsem dosti přiléhavé slipy, ale přesto vpředu na sukni byla menší boule. Jinak mi sedla jak na mě šitá. Sáčko mi bylo těsnější v ramennou, ale šlo to také. Boty byly lodičky na nízkém podpatku.
"Tak se ukaž!"
Ještě jsem si ve vedlejší místnosti upravil "bouli" na sukni. Prošel jsem se jak na přehlídkovém molu.
"Dobrý!"
"Tak jdeme", říkám.
"No to teda ještě ne, co kapku namalovat", sborově.
Každá si vzala nějakou špinku a pustily se do mne, za chvíli jsem se nepoznával a připadal si zmalovaný jak stalá kurva. A rtěnku nakonec. Byl to pro mne docela šok a nebylo to příjemné.
Výtvarnice, ale byly spokojeny.
"A teď ještě punčocháče!!!, zvládneš si je obléci?"
Odevzdaně jsem šel do vedlejší místnosti, a Hanka mne utěšovala: "Neboj nic to není, chodím tak denně do práce."
[block:ad=90]

Do ruky mi dala černý kousíček silonového hadříku. Sedl jsem si a chtěl jsem utéct, po chvíli jsem začal punčocháče rozkládat. Připadaly mi, že se do nich nemohu nikdy vejít. Tak nejprve levá, pak pravá noha a vytahovat až nahoru.
Jak pod těsnou sukni? Jedině sundat. Sukni jsem odložil a oblékání do punčocháčů šlo o poznání lépe. Zrada nastala náhle jinde. Punčocháče byly velmi příjemné a penis mi ztvrdnul jak kámen a dral se nemilosrdně ze slipů ven.
Co teď?
Procházet se! No moc to nepomáhalo, v tom zaklepání na dveře: "Jsi tam?" Úlek, to kapku pomohlo. Rychle sukni.
No mé nožky v punčochách jsou prý k nakousnutí, ale s tou boulí na sukni se musí něco udělat, vždyť je snad větší než před tím.
"Proboha, snad mi ho nechcete uříznout?"
"Ne to se vyřeší jinak"
A už mne táhla Hanka za ruku vedle.
"Takhle by to nešlo. Půjčím ti body, to je pevnější než slipy a drží na těle lépe než co jiného. Udělá ti i hezčí zadek. Nech to na mě! Nestyď se, pomohu ti s oblékáním, čas kvapí."
"Svléknout sako a triko a natáhni si to místo trička."
"Pozor na namalování a paruku dolů."
Body bylo velmi elastické, horní díl z husté krajky až ke krku, od prsou dolů elastická látka (lycra) vše černé. Nejprve jsem si, ale za asistence Hanky oblékl podprsenku (nějak mi jí upravila, aby mi seděla), dva šátky... "Místo punčocháčů si vezmeš samodržící punčochy."
Prý to ocením až se mi bude chtít na WC.
Body bylo jako velmi úzké tričko, ale nakonec jsem se do něj nasoukal. Sundat slipy a zapnout v rozkroku mě už Hanka nechala samotného. To zapnutí byl docela zápas! Pak ještě urovnat penis. Natáhnout punčochy. Oblékání šlo dobře, jen došlo opět ke ztopoření, body ale nepustilo. Raději jsem na sebe navlékl sukni - ne, že by to pomohlo, ale nebylo to tak vidět.
Ještě sako, paruku a boty. Pohled do zrcadla, nepoznával jsem se a jako ženská nic moc - ale jde o srandu tak co.
"Tak jdeme", vstoupil jsem do kuchyně kde holky už vypily druhou lahvinku vína.
Nejprve smích, ale pak jsem byl pochválen, že umím držet slovo a nekazím srandu.
Zavolaly jsme taxíka, ještě jsem si musel dát kapku vodky na kuráž.
A jdeme.
Bylo to velmi nezvyklé. Body a ošacení mě zpočátku nepříjemně svíralo, po chvilce jsem si zvykl a zjistil, že být takto oblečen je docela příjemné. Nasedání do taxíku v sukni, to není jen tak - první nečekaná zrada. Navíc se mi body pěkně zařízlo mezi půlky. Svěřil jsem se Hance, že mi to body nějak dělá neplechu - prý si zvyknu.
Vystupování z auta šlo lépe, sice sukně se mi vykasala dosti vysoko. Nevěděl jsem co dříve stahovat sukni či vystupovat. Hrůza, navíc jsem zjistil, že igelitku s převlečením jsem zapomněl u Hanky doma.
Večírek byl již v plném proudu a tak nás jen zaregistrovali, že přišly další. Sedli jsme si k dalším kolegyním stejně oděným, popíjely, klábosily... ještě jsem Hanku poprosil, ať mne u mých kolegů omluví s tím, že přijdu později a na útratu posílám tisícovku.
Vše probíhalo OK. Problém nastal až v okamžiku mé potřeby jít na WC. Nakonec jsem to zvládl dobře a byl jsem rád, že nemám punčocháče, sice jsem měl pod sukní jen holý zadek díky řádsky zaříznutému body. Při odchodu z WC mi na půl povolilo zapínání v rozkroku. Rychle zpět, ale zapnout to nešlo a znova ztopoření. Nevěděl co dělat, první nápad - útěk.
Ve dveřích jsem, ale narazil na Hanku: "Děje se něco?"
Když jsem jí vysvětlil jak jsem nešikovný. Hanka se nabídla, že mi pomůže. Odešly jsme před podnik a vedlejším průchodem vešly na dvůr kde bylo dětské hřiště a tma. Nejprve jsem se pokoušel o zapnutí ještě sám, ale nešlo to. Vyhrnul jsem si sukni a Hanka si sedla do podřepu přede mne, levou nožku vklínila mezi mé. Nožky v silonkách hezky klouzly o sebe, nádhera. Byl to tak silný podnět, že můj penis vystartoval vpřed, hravě překonal uvěznění v polozapnutém body, přesně před udivený Hančin obličej. Byl to šok pro oba, nevím, co to Hanku napadlo, ale ucítil jsem její chladnou ručku na zduřelém a horkém penisu. Během zlomku vteřiny se dostavila velmi silná odezva a proud spermatu jí zasáhl do obličeje. Šok byl ještě větší. První se však vzpamatovala Hanka a vyčetla mi proč plýtvám jen tak, začaly jsme se smát. Pak jsme se daly do pořádku, provedly zapnutí body. Začaly si povídat, začal jsem Hanku objímat, první polibek (zde), a opět povstání. Hanka mi řekla, že z toho chce mít také něco. Sjel jsem rukou pod její sukni měla také punčochy a body na známé zapínání. Ruka jež si před chvílí nemohla poradit se zapnutím na rozepnutí byla velice mrštná. Hančina ručka si pod mou sukní nepočínala také špatně. Došlo k nádhernému milování na lavičce. Oblečení se v tomto směru ukázalo velice praktické.
Na večírek jsme už neměly ani pomyšlení a ještě jsme se pomilovaly. Pokud nás někdo pozoroval určitě nechápal.
Pro cestu domů jsme zvolily noční tramvaj, cesta uběhla bez problémů. Hanka po rozloučení na své zastávce vystoupila. A já jel dál jakoby nic.
Na další stanici do tramvaje přistoupila skupinka veselých mladíků. Já si stojím u dveří a čekám zahloubaný na svou zastávku. Když najednou cítím jak po noze jede čísi ruka. Pomaloučku vjíždí pod sukni a na zadek. Stojím úplně nehybně - co teď, stanice ještě daleko a zezadu se na mě dotěrný chlap lepí čím dál víc?
Otočit se neriskuji a tak ho chci pravou rukou odstrčit. Ale jak dávám ruku dozadu akorát narážím na jeho, přes kalhoty se dobře rýsující, ztopořený penis. Jen tak přes kalhoty uchopuji a ve chvilce slyším zaúpění. V tom se otvírají dveře a já vyskakuji, naštěstí sám a mažu domů. Chudák kdyby věděl...