TF runner

31.03.2018 18:39

O hře: PC hra: TF runner

dostupná nová verze:-)

URL odkaz na download hry v0.14.0.99 je zde:

 

 • Erotická hra pouze pro dospělé!
 • Plně v češtině a slovenštině
 • Aktualizace každý měsíc
 • Typ hry: Akční RPG s transformačními příběhy
 • Nároky na PC
  • Windows (XP, Vista, 7, 8, 10), Direct X 9
  • Minimální paměť: 2GB RAM
  • Velikost souboru zip: 300 MB

 

 

Příběhy:

 1. Milovnice lesbických upírek - Proměna cnostné dívky v lesbickou upírku.
 2. Touha amazonek – Postupná proměna rytíře v ženu amazonku, pod dohledem dominy, čarodějky Kassandry. Ve hře jsou další nepovinné fetiše:
  • Míchání lektvarů, po kterých rostou prsa, zvětšuje, nebo zmenšuje se penis až do vagíny, roste pubické ochlupení a další lektvary.
  • Lze oblékat avatara do ženského prádla (kalhotky, korzety, šněrovačky, haleny, punčochy, sukně, dobové šaty, boty).
  • Sex se shemale, nebo sex shemale vs shemale.
  • Stát se služebnou, nosit uniformu služebné, mýt svou paní, holit pubické ochlupení své paní, za neposlušnost výprask. (od verze 0.7)
  • Lesbický sex, mokrý orgasmus (squirting), nebo pissing.

Toto je plná verze pouze pro české a slovenské hráče učená pro web www.jsemholka.cz Pokud chcete podpořit autory hry částkou $1 měsíčně (což je mezi námi cena jednoho malého piva) a mít aktuální plnou verzi, nebo se jen dozvědět novinky o dalším vývoji, navštivte: www.patreon.com/janmrkvicka

URL odkaz na download hry v0.14.0.99 je zde:

Diskusní téma: TF runner

Datum: 16.07.2018

Vložil: Sicco

Titulek: Za 10 dní bude zde na serveru jsemholka.cz zveřejněna plná verze 0.10

Novinky verze 0.10
- Startuje nový příběh – Pomsta Kirké (proměna muže v prase). V novém game enginu. Zápletka příběhu. První hratelné mapy. První sex.
- Amazonky – Příběh k čemu se hráč odhodlá se shemale Xenií pokračuje. Vzít její penis do pusy, vyzkoušení pozice 69. Dvě varianty příběhu žena x shemale, nebo shemale x shemale.
- Amazonky - Mea&Vea – striptýz a lesbický pissing (čůrání). Pokud je hráč dostatečně proměněn v ženu, zažije více čůrajícího příběhu v lesbické trojce. Nová mini hra čůrání.
- Amazonky - Zkoušení dámského prádla s Pampeliškou. Psychická proměna - oblíbit si oblékání dámského prádla. Zkoušení punčoch, kalhotek, korzetů, přechází v nevinné lesbické intimnosti.

Pro fanoušky, hra má i Facebook stránku, kde píšu o aktuálním vývoji hry, nebo když hráči potřebují s něčím akutním poradit.

https://www.facebook.com/ProjectOrloj/

FB stránka má status 18+, ale stejně pamatujte, nejspíš to všichni víte, že Facebook je prostě Facebook, mám bohaté zkušenosti s FB cenzory :-)

Přeji pěkný prázdninový den.

Datum: 11.07.2018

Vložil: Zuzka

Titulek: TF runner

Musí to být super hra, Škoda, že si jí nemohu zahrát kvůli mému handycapu jsem nevidomá.
Přeji všem moc krásných chvil u hraní hry.
Zuzka

Datum: 11.07.2018

Vložil: Sicco

Titulek: Hledám jméno pro novou postavu do hry.

Zdravím všechny fanoušky hry. Hledám jméno pro novou postavu. Přiblížím příběh: Amazonka Kasandra má občas návštěvu (přítelkyni, milenku). Bude to čarodějka, magicky bělostné kůže, v černém plášti, která si udržuje blonďaté vlasy pleteném drdůlku, aby ukázala šíji. Je stejně jako Kasandra krutě dominantní, a čaruje /proměnuje dotykem. Nepoužívá lektvary jako druidka Kasandra. Jako každá čarodějka je i tato blondýnka s pleteným drdůlkem pořádně zlomyslná.
Jméno by mělo vyjadřovat utajovanou zlomyslnost provokativnost postavy. A mělo by dobře znít i v angličtině (nebo mít anglickou variantu). Napište mi jména, která vás napadají.
Díky (sicco@volny.cz) Díky moc

Datum: 27.06.2018

Vložil: Sicco

Titulek: Upozornění

Občas se děje trochu nešťastná věc. Některým hráčům se hra líbí tolik, že jim nestačí plná verze, jeden měsíc stará, zde na webu. Chtějí aktuální, poslední plnou verzi, ale nechtějí zaplatit ani 1 $ (asi 22 Kč). A tak se dopustí nečestného chování, že se rychle jako Patron přihlásí, stáhnou plnou verzi a ihned se odhlásí.
Takovým lidem dávám BAN, který jim zabrání hrát všechny verze (včetně verzí free) této hry, po dobu 99 dnů. Převážně se takto chovají hráči z jiných zemí. Dnes se o takové chování pokusil hráč, který má české Windows a původně hrál verzi z tohoto webu, znám i jeho email.
Mrzí mě to. Jsem také hráč her, jsem programátor / scénárista této hry a chci i nadále podporovat české hráče tím, že zde budu publikovat plnou verzi hry, ovšem jeden měsíc starou.
Berte prosím tento nešťastný případ jako upozornění, že hra TF Runner má vlastní protipirátskou ochranu. A nemoct si 99 dnů zahrát žádnou verzi této hry, za 1 $ (22 Kč) snad ani nestojí.
Děkuji všem hráčům.

Datum: 26.06.2018

Vložil: Sicco

Titulek: Dnes nová verze 0.9.0.99

Sice to zde ještě není napsáno, ale už teď můžete stahovat plnou verzi 0.9.0.99 zdarma.

Datum: 17.06.2018

Vložil: Sokra

Titulek: ženskost

Ahoj, Hra je perfektní moc si jí užívám, ale nemůžu se dostat (/u mtf) přes ženskost 6 tj. maximálně 6/10 a pak už jen stagnuji. Dělám někde chybu nebo je hra takto nekompletní

Datum: 17.06.2018

Vložil: Sicco

Titulek: Re: ženskost

Máte pravdu, příběh amazonek není kompletní. Každý měsíc je nová aktualizace, více příběhu, další mapy. Nyní je příběh asi ve 2/3. Hráč se může stát amazonkou ženou (s vagínou), nebo amazonkou shemale (žena s penisem). A příběh se ukončí, nejen až bude hráč zcela proměněn, ale až se skončí válka, kterou ostatně příběh amazonek začal. Počítám, že někdy na podzim až zimu 2018. Detaily budoucího příběhu zatím tajím. Mezi tím chci rozjet další TF příběh.
Děkuji.

Datum: 14.06.2018

Vložil: cabron

Titulek: TF runner

Zdravím všechny fanoušky této hry. Možná už to tady zaznělo, ale nevím jak pokračovat dál. Hraji Touhu Amazonek a v určité části se nemůžu dostat dál. Chce to po mně nějaký příspěvek. Možná mám špatnou verzi.

Datum: 14.06.2018

Vložil: Sicco

Titulek: Re: TF runner

Verze 0.8.0.99, ta co končí číslem 99, z tohoto webu, je vždy verze plná, jeden měsíc stará a nevyžaduje platbu. Pouze pokud nějaký děj není hotový, napíše se: "Omlouvám se, hra je stále ve vývoji. Pokud mi chcete pomoci, zvažte mou podporu na Patreon. Děkuji."

Pokud hrajete verzi aktuální (nyní 0.9.0.3) tam omezení jsou, například hráči nenarostou prsa větší než velikost A. Pro plnou aktuální verzi je žádán poplatek $ 1.

Děkuji všem hráčům.

Datum: 15.06.2018

Vložil: cabron

Titulek: Re: Re: TF runner

Díky za info.

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek