Vyberte si ten nejlepší make-up na party - Andrea

07.08.2016 21:59

Zajít si na party je dobrá cesta jak se uvolnit, odreagovat se a dobře se pobavit s přáteli . Každá žena chce vypadat na party nádherně a od ostatních se chce lišit. Chce také statní svým vzhledem zaujmout . Různé druhy party mají různé požadavky na make-up . Například si nemůžete udělat těžký make-up pokud jdete na party během dne . Tady jsou nějaké nápady jak zařídit aby jste na party zářili a cítili se spokojeně .

 

Obecně se dá říct , že jsou tři druhy party . Aby jste dosáhli stylového vzhledu můžete kombinovat nápady na make-up ze všech tří druhů . Party během dne, party běhen noci a formální party , stejně jako je svatba , zásnuby a oslava jsou tři druhy party .

 

Když jste pozvaná na denní party – zahradní nebo bazénovou ,  pro tuto příležitost je lepší vybrat jednoduší make-up se světlými barvami a bez výrazného malování očí nebo rozjasňovače . Snažte se docílit více přirozeného vzhledu . Těžký make-up a tmavé barvy se pro denní party moc nehodí .

 

Při pozvání na večerní party můžete daleko více se svým make-upem  experimentovat. Je vaše volba zda použijete tmavé nebo světlé barvy , stíny na oči a falešné řasy . Dokonce si můžete i dovolit více extravagantní líčení pokud na vás bude vypadat dobře . Můžete také použít třpytící se make-up . Pokud pak vstoupíte do světla malé třpytící se kousky budou odrážet světlo a vaše pleť bude zářit .

Pokud si vyberete třpytící make-up musíte mít na paměti to aby měl stejnou barvu jako vaše šperky . Zlatý třpyt nikdy nevypadá dobře se zlatými šperky .Podobně stříbrný třpyt se nehodí ke zlatým šperkům . Aby váš vzhled byl krásný a okouzlující vždy vyberte stejnou barvu .

 

Pro formální party musíte svůj make-up sladit s vaším stylem a barvou vašeho oblečení . Není však nezbytně důležité aby jste použila stejnou barvu jakou má vaše oblečení . Můžete také použít stejnou barvu jakou mají vaše doplňky nebo můžete použít nějakou neutrální . Nebojte se použít jakoukoli kombinaci barev pokud se bude shodovat s vaším oblečením . 

 

Některé party jsou tematické .Jako když se rozhodneme udělat narozeninovou oslavu a vybereme určitou barvu dekorace . Můžete pak použít oční linky a stíny ve stejné barvě jako je dekorace . 

 

Pokud děláte make-up na party nebo do konce i na maturitní večírek pak si vyberte světlé barvy a kouzelný vzhled aby jste zachytili víc z vaši atraktivity . Bez ohledu na to jaký styl make-upu si vyberete musíte přizpůsobit barvy vašich oči s pokožkou a pak si vybrat vzhled který vám vyhovuje .

Z anglického originálu přeložila Andrea Dessel. Níže je odkaz na původní článek . https://stylishlady.net/choose-the-best-theme-for-your-party-makeup/