Zapomeňte na silikony, po těchto 7 rostlinách vám začnou růst prsa

23.12.2015 16:17
 
Pro mnoho žen je první možností pro zvětšení poprsí plastická operace. Existují však i jiné metody, které se zvětšením prsou pomohou. V tomto článku vám ukážeme, že si s velikostí vašich ňader poradí i daleko přirozenější techniky. Řešení problému se najde pro každou z vás.
 
Nejúčinnější rostlina je pískavice řecké seno
 
Pískavice pochází z Řecka a můžete si jí koupit v lékárně nebo v obchodě se zdravou výživou. Jedná se o druh osiva, který, v kombinaci s vodou, učiní s vaším poprsím hotové zázraky! Semena pískavice dejte do vody a nechte je přes noc vyluhovat. Druhý den si touto vodou masírujte prsa.
 
 
 
Další rostlina, která je vhodná pro růst prsou, je lopuch. Pokud ho budete konzumovat, zvýší se průtok krve k prsní tkáni, ale i k pohlavním orgánům.
 
Dále je vhodný fenykl. Fenykl je populární rostlina, která snižuje bolestivost koliky u dětí. Fenykl obsahuje vysoké množství dianetholu, photoanetholu a anetholu. Všechny tyto sloučeniny zvyšují hladinu estrogenu v ženském těle.
 
 
 
Mimo jiné obsahuje i vysoké množství fytoestrogenů, které jsou známými stimulanty pro růst prsou a tvorbu mléka u kojících matek.
 
Další bylina, která má podobné složení i účinky, jako Fenykl, je lékořice. Přirozeným způsobem zvyšuje hladinu hormonů. Nezapomeňte však ani na anýz.
 
 
Začněte ho používat co nejdříve, ať se dočkáte kýženého efektu. V neposlední řadě je vhodný také kmín.
 
Už jste někdy slyšeli název Pueraria mirifica?
 
Tato rostlina pochází z Thajska a používá se v mnoha různých kosmetických produktech s anti-aging komplexem. Ten slouží jako aktivní složka v krémech a pilulkách pro omlazování, ale má vliv i na růst prsou.